Ana sayfa
    Kurumumuz
    Hizmetlerimiz
    Kanunlar
    Vergi Bültenleri
    Mali Takvim
    Pratik Bilgiler
    Mali Rehber
    Maliye Sirküleri
    Faydalı Dosyalar
    Yararlı Linkler
    İnsan Kaynakları
    İletişim
  
.: E-Borcu Yoktur Uygulaması
.: TC Kimlik No Öğrenme
.: Vergi Kimlik Sorgulama
.: Resmi Gazete
.: SSK E-Bildirge
.: E-Beyanname

.: Diğerleri

KOCASİNAN CAD. NO:50 KAT:5     FATİH / İSTANBUL

TEL :0212 523 41 07 

FAX :0212 523 41 08

E-Mail : bilgi@sirdasymm.com

 

   Öz Sırdaş Yeminli Mali Müşavirlik Muhasebe sistemleri,işletmelerin muhasebe,finans,mali mevzuat ile ilgili iç mali organizasyonlarının düzenlemesi, müşavirliklerin yapılması. Firmaların yapılarının incelenmesi,Mali tablo analizlerinin yapılması ve firmanın beyannamelerinin düzenlenmesi ile firmanın durumu hakkında görüş bildiren raporlarını düzenlenmesi,firmaların özel denetimleri ile yada zorunlu olan denetime tabi islerinin yapılması ve tasdik işlemleri. 3568 sayılı meslek yasasını tanımladığı inceleme, denetleme , raporlama hizmetlerini yapmaktadır.
 

         2007'ye adım attığımız bu zamanda Türkiye'miz için yepyeni bir dönemin başlangıcı olacak.Ciddi bir sisteme sahip olmanın bir diğer anlamıyla işletme sahiplerinin de kendi işletmeleri için alacakları kararlar içinde gerekli bir ihtiyaç olduğu açıktır. Bu nedenle zaman kaybetmeden bu fırsat değerlendirilmelidir.  Bunun için ise en önemli rolü muhasebe kayıtlarının doğru güvenilir bir organizasyona sahip olması ve bu sistemdeki kayıtların sadece tutara dayalı olmaktan ziyade tutarla birlikte miktarlı bir kayıt sistemine dayalı olarak yapılması sorunların önemli ölçüde azalmasına ve istatistiği sonuçlarla işletme içi kararların verilmesine yardımcı olacağı gibi stokları da eş zamanlı yönetilmesine yardımcı olacak ve isletmenin yönetim kararlarının sağlıklı alınmasına neden olacaktır.Kısaca özetlemeye çalıştığımız bu durum ilgililerinin dikkatini çekeceğini umuyoruz.
 

   

ÖZ SIRDAŞ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK LİMİTED ŞİRKETİ

TAYYİP YAŞAR
YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR
ymm@sirdasymm.com
 

Ana sayfa - Kurumumuz - Hizmetlerimiz - Kanunlar - Vergi Bültenleri - Mali Takvim - Pratik Bilgiler -            Mali Rehber - Maliye Sirküleri - Faydalı Dosyalar - İnsan Kaynakları- Yararlı Linkler - İletişim
 

Tasarım-Düzenleme :Cevdet Akif USTA / Mehmet KÜLTE